Чи справді можуть оштрафувати за коментар у соціальній мережі?

Денис Панченко, м. Первомайськ:

– Чи справді можуть оштрафувати за коментар у соціальній мережі?

Адвокат Сергій Гула:

– Справді, в Кодексі України про адміністративні правопорушення є стаття 173-1 «Поширювання неправдивих чуток», відповідно до якої поширювання неправдивих чуток, що можуть викликати паніку серед населення або порушення громадського порядку, – тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням двадцяти процентів заробітку.

І такі прецеденти вже є, коли на людину склали адміністративний протокол за коментар у Фейсбуку стосовно темпів розповсюдження в Україні коронавірусної інфекції.

Добавить комментарий