З пошти «РП»: допомогли з коштами на операцію

Нинішні непомірно високі ціни на ліки, лікування, операції заганяють хворих людей з інвалідністю у глухий кут. Вони за мізерних пенсій не можуть купити собі найнеобхідніше – хліб, макаронні вироби, крупи. Часто доводиться відмовлятися від м’ясних продуктів – ковбаси, сала, риби. Уся увага людей спрямовується на те, аби вистачило пенсії на оплату електроенергії, води, а якщо є газ, то і його. Як можна все це купити, отримуючи 1470 гривень пенсії на місяць?

Тож багато людей з інвалідністю про лікування навіть не думають, а терпляче виживають зі своїми хворобами. Проте така позиція людей з інвалідністю наражає їх на небезпеку, коли МСЕКівські працівники кажуть їм так: шановний, ти не лікуєшся, відтак не маєш хвороби і не можеш отримати групу інвалідності. Що чекає таку людину в подальшому, здогадатися неважко – нерадісне, збідніле життя ще більше затискатиме людину в негатив. А платні операції у змозі зробити тільки той, у кого є гроші.

Для пересічних мешканців України, які не мають таких коштів, дорога у медичні заклади закрита. І це не вигадка автора цієї статті, а реальність, з якою довелося зіткнутися наприкінці 2018 року. І якби не люди, з якими мені довелося працювати не один десяток років, які добре знають мене, а я їх, у мене б не було можливості прооперуватися. Але така можливість з’явилася завдяки доброті та чуйності голів районних громадських організацій людей з інвалідністю Миколаївщини, які зібрали грошову благодійну допомогу на операцію.

За це висловлюю щиру, сердечну подяку колишній голові обласної громадської організації людей з інвалідністю м. Миколаєва Руденко Галині Миколаївні, всім головам, колегам по праці. Бажаю вам всім, дорогенькі, земного щастя, добробуту, міцного здоров’я на многая, многая літа!

З шаною та повагою Микола Дзудзело,
голова Арбузинської ГО ВОІ «СОІУ»

Оставить комментарий

Your email address will not be published.