Мешканець Cнігурівщини сплатив борг з аліментів на суму майже 55 тисяч гривень

Після нагадування державного виконавця мешканець Снігурівщини згадав про власних дітей та повністю погасив борг з аліментів. Про це розповів начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк.

Колишніх дітей не буває – це має пам’ятати кожен! Втім часто нагадувати про обов’язок утримувати власних дітей доводиться державним виконавцям. Найчастіше борги з аліментів виплачують вже після застосування до боржника заборон щодо керування автотранспортними засобами, виїзду за кордон тощо.

Але іноді достатньо лише попередити про відповідальність і горе-батьки все ж таки знаходять кошти для своїх дітей. Подібний випадок нещодавно відбувся на Снігурівщині, там батько сплатив борг з аліментів на суму майже 55 тис. грн. Передумовою цього стала бесіда з держвиконавцем Снігурівського районного відділу ДВС, під час якої боржник дізнався про всі перспективи подальшого накопичення боргу, що передбачені законом #ЧужихДітейНеБуває.

«Хочеться вкотре нагадати всім батькам: будьте відповідальними, сплачуйте аліменти вчасно! В іншому випадку на вас чекатимуть заборони, штрафні санкції та дошка ганьби!», – зауважив очільник регіональної юстиції.

Варто відзначити, що за перший місяць 2019 року державні виконавці області вже стягнули майже 9,5 мільйонів гривень боргів з аліментів.

Прес-служба Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області

Оставить комментарий

Your email address will not be published.