У справі за обвинуваченням голови КС «Флагман» оголошено перерву через неявку захисника

У Центральному районному суді м.Миколаєва відбулось чергове судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням голови правління кредитної спілки «Флагман» Наталі Копецької у вчиненні кримінальних правопорушень за ч. ч. 3, 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 382 КК України.

Провадження розглядається колегію суддів Центрального районного суду м. Миколаєва у складі Володимира Алєйнікова, Світлани Скрипченко, під головуванням Світлани Гречаної.

У судове засідання не з’явився захисник обвинуваченої, який повідомив, що перебуває на лікуванні та просив відкласти засідання.

З огляду на те, що у відповідності до вимог законодавства, участь захисника в судовому розгляді зазначеного провадження є обов’язковою, суд оголосив перерву.

Після оголошення перерви, деякі з потерпілих, які неодноразово, впродовж судового розгляду зазначеного кримінального провадження, порушували порядок у залі суду, почали закликати не випускати членів колегії із зали судових засідань.

Частина потерпілих продовжували порушувати порядок і після того, як члени колегії залишили залу суду, зокрема викрикували погрози та образи на адресу обвинуваченої, намагались вдарити її.

Наступне судове засідання у зазначеній справі призначено на 14.00 год 19.03.2019 року.

Прес-служба Центрального районного суду м. Миколаєва

Оставить комментарий

Your email address will not be published.