Увага! 28 лютого 2019 року – останній день сплати задекларованих сум з ПДВ

Головне управління ДФС у Миколаївській області повідомляє, що відповідно до п. 203.1 ст. 203 Податкового кодексу України платники податку на додану вартість (далі – ПДВ) подають податкову декларацію з ПДВ за базовий звітний період, що дорівнює календарному місяцю, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного місяця.

Сума податкового зобов’язання, зазначена платником податку у поданій ним податковій декларації з ПДВ, підлягає сплаті протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого п. 203.1 ПКУ.

Так, суб’єкту господарської діяльності необхідно до 28 лютого 2019 року, включно, сплатити суму податкового зобов’язання за січень, зазначену у поданій ним податковій декларації з ПДВ.

Шановні платники податків, з метою недопущення формування податкового боргу, у разі невчасної сплати податків, не залишайте на останній день сплату податкових зобов’язань. Пам’ятайте про важливість вчасного розрахунку з бюджетом, адже наявність податкової заборгованості порушує права усіх громадян, позбавляючи державу джерел фінансування потреб суспільства.

Головне управління ДФС у Миколаївській області

Оставить комментарий

Your email address will not be published.