Педагоги із загальноосвітньої школи-інтернату № 3 отримали призові місця у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року‑2019»

Нещодавно відбулася урочиста подія – два педагоги із загальноосвітньої школи-інтернату № 3 отримали призові місця у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року‑2019» у новій номінації «Інклюзивна освіта», яка була введена вперше за незалежність України.

Привітати учителів під час лінійки завітала і директор ТОВ «Золотий Колос», голова постійної комісії облради з питань культури, освіти та науки, сім’ї та молоді, спорту Надія Іванова. З щирими побажаннями подальших успіхів і перемог звернулася до присутніх Надія Валеріївна і відзначила, що саме такі конкурси є визначною подією в житті педагогів області, для вчителів-професіоналів, творчих, відкритих до нових знань, а головне – готових стати провідниками Нової української школи – саме такими і є педагоги цього закладу. Вона подякувала директору школи-інтернату Ірині Селівановій-Зеркаль за її величезний внесок у процвітання інтернату, а також важку та продуктивну роботу.

Треба зазначити, що участь у конкурсі брали три педагоги від закладу, які потрапили у фінальний етап змагань. Два зайняли перше (Домбровська А.В.) та третє місця (Андрусенко І.С.), а диплом у номінації «Берегиня дитячих сердець» отримала Федоренко Г.І. І недарма, бо доброта, терпіння, увага, любов, працьовитість, розуміння, вірність, мудрість, ніжність живуть в їхніх серцях. Педагогічний колектив школи-інтернату немов численний хор, в якому кожен виконавець має свій голос, манеру викладання і свої особливості, а разом вони наповнюють своїми знаннями, енергією учнів.

Прес-служба депутата обласної ради Надії Іванової

Оставить комментарий

Your email address will not be published.