Студенти проти нелегальних пасажирських перевезень

Нещодавно зі студентами третього курсу Первомайського коледжу автомобільної спеціальності спілкувалися інспектори департаменту автомобільного держконтролю, яких очолив в. о. начальника управління Укртрансбезпеки в Миколаївській області, до речі, колишній випускник закладу, Олександр Гринюк. Тема зустрічі – нелегальні пасажирські перевезення. Захід проходив з ініціативи начальника відділу практик, сприяння працевлаштуванню та сертифікаційних програм коледжу Олексія Гіля та заступника директора з навчальної роботи Миколи Краснощока.

Чи не вперше студенти-автомобілісти почули про таке негативне явище, як нелегальні пасажирські перевезення. Молоді розповіли, що саме це явище створює загрозу здоров’ю та життю кожному громадянину і суспільству загалом. Адже, не отримавши квитка, в разі ДТП пасажир приречений залишитися наодинці зі своїми проблемами. Така поїздка – невиправданий ризик.

Жваве обговорення теми ліцензування господарської діяльності у сфері пасажирських перевезень, відповідальності за діяльність без наявності ліцензії викликало зацікавленість молоді у напрямку легалізації перевезень пасажирів.

Саме для цього всім присутнім було роздано буклети, які містять інформацію про можливість користування електронним кабінетом перевізника, а також про мобільний додаток OpenDataBot для виявлення нелегальних перевізників.

Після насиченої теоретичної частини студенти із задоволенням взяли участь і у практичному занятті по виявленню нелегальних перевізників.

Наталія КЛИМЕНКО

Оставить комментарий

Your email address will not be published.