«Привітали» зі святом

19 грудня у Миколаєві стався розбійний напад на відомого волонтера та благодійника, громадського активіста Євгена Воробйова. Євген Олександрович – людина більш ніж відома: він неодноразово їздив у зону проведення АТО, куди возив українським військовим допомогу від мешканців Миколаївщини. Також Є.О. Воробйов є керівником Благодійного фонду «Рух-милосердя», головою правління Громадської організації «Всеукраїнський блок протидії корупції та злочинності», радником очільника військово-цивільної адміністрації міста Красногорівки Донецької області при Антитерористичному центрі СБУ України.

У День Святого Миколая Є. Воробйов мав розвозити солодкі подарунки багатьом дітям обласного центру, в тому числі – вихованцям інтернатних закладів. Близько шостої ранку він виїхав на своєму автомобілі із закритої стоянки, що по вулиці Батурина в Інгульському районі м. Миколаєва.

– У цю пору ще темно, – згадує волонтер, – але, виїхавши на міжквартальний проїзд, у світлі фар я побачив силует чоловіка, який перебігав дорогу. Коли я повернув убік, він уже стояв прямо попереду моєї автівки, заважаючи проїзду, та удавав із себе важко хвору людину.

За словами Євгена Воробйова, цієї миті до його машини з боку водійського місця підбіг якийсь молодик, який, відкривши дверцята, почав завдавати ударів металевою палицею. Один із ударів припав на корпус машини, другим зловмисник вдарив по руці волонтера.

На щастя, активіст вчасно зреагував на бандитський напад і, вихопивши пістолет системи Флобер, вистрелив декілька разів у нападника. Дана зброя є дозволеною, й стріляє маленькими кульками. Як стверджує Євген, принаймні декілька куль досягли мети. І лише після вживання заходів самооборони нападник швидко зник у невідомому напрямку.

На місце пригоди негайно прибув наряд поліції. Правоохоронці викликали «швидку допомогу», яка зафіксувала ушкодження ліктьової частини лівої руки у потерпілого. Інгульським районним відділом поліції відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 4 статті 296 Кримінального кодексу України «Хуліганство». Утім, можливе перекваліфікування складу злочину, адже правоохоронці розглядають кілька ймовірних мотивів нападу на відомого волонтера та благодійника. Серед них – і його професійна діяльність. Як каже сам Є. Воробйов, незадовго до нападу йому погрожували з приводу громадської діяльності.

Редакції «РП» також стало відомо, що розслідування даного правопорушення перебуває на контролі у посадових осіб Головного управління Національної поліції у Миколаївській області. Сподіваємось, що правоохоронці оперативно знайдуть винних й ті опиняться на лаві підсудних.

Влас. інф.

One Comment on “«Привітали» зі святом”

Оставить комментарий