Аграрна партія – в трійці лідерів за результатами голосування на виборах

Аграрна партія України стала першою і єдиною позапарламентською політичною партією, яка одержала перемогу на виборах в об’єднаних територіальних громадах.

Найбільшу підтримку Аграрна партія отримала у Хмельницькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Київській та Черкаській областях, що дозволило політичній силі посісти третє місце по Україні за загальною кількістю переможців.

Всього у виборчих округах від Аграрної партії було висунуто близько 1000 кандидатів на посади сільських, селищних та міських голів і депутатів місцевих рад.

У боротьбі за право захищати інтереси громадян на місцях кандидати-аграрії залишили позаду таких парламентських важковаговиків, як Радикальна партія Олега Ляшка, Опозиційний блок, Народний фронт, Самопоміч тощо.

Однак у політичній силі не вважають такий результат неочікуваним.

За словами голови партії Юрія Крутька, Аграрна партія є головним захисником інтересів мешканців сільської місцевості, адже активно підтримує децентралізацію, розвиток малого та середнього сільськогосподарського підприємництва, і загалом – відродження українського села. Тому на виборах в ОТГ Аграрна партія останні три роки впевнено входить у трійку лідерів поруч з такими політичними силами, як БПП і «Батьківщина».

«Сьогодні в суспільстві є запит на відродження українського села. Згідно з результатами соціологічного дослідження, яке проводилося влітку, 60% українських громадян воліють підтримки і розвитку сільської місцевості. Без сумнівів, в Аграрній партії достатньо досвідчених і фахових менеджерів, які працювали, працюють і будуть працювати на благо своїх громад», – так прокоментував перемогу голова Аграрної партії Юрій Крутько.

У зв’язку з тим, що Центральна виборча комісія відмінила вибори на території області через оголошений воєнний стан, Миколаївська регіональна парторганізація не брала участі у виборах ОТГ 23 грудня 2018 року, але була готова до участі в них. Парторганізація чекає, коли Центральна виборча комісія призначить вибори в об’єднаних територіальних громадах на території області. Вона готова до них та впевнена, що виборці знають про нашу постійну, а не від виборів до виборів, роботу по захисту інтересів селян, вони підтримають нас та довірять захищати їх інтереси в громадах нашим висуванцям.

Ми висловлюємо щиру вдячність виборцям, які довірили Аграрній партії, особливо у Хмельницькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Київській та Черкаській областях, де обрали до громад наших висуванців.

Головне завдання для Аграрної партії – захист інтересів селян. Партійці активно підтримують децентралізацію і розвиток сільськогосподарського підприємництва та загалом відродження українського села. В черговий раз вибори в ОТГ довели, що Аграрна партія має достатню підтримку своїх ідей у суспільстві, аби потрапити у Верховну Раду наступного року і сформувати дієву фракцію.

Оставить комментарий