Планується будівництво мостового переїзду в Корабельному районі

У суботу, 22 грудня, в адміністрації Корабельного району відбулася нарада за участю міського голови Олександра Сєнкевича, голови адміністрації району Олександра Цуканова, головного архітектора міста Андрія Цимбала, начальника філії «Октябрьск» ДП «АМПУ» Андрія Єгорова, керівників підприємств морегосподарського комплексу, які працюють на території міста Миколаєва, повідомляє прес-служба міської ради.

Сторони обговорили, як оптимізувати автотранспортну мережу Корабельного району та міста в цілому, активізувати залучення інвестицій у розвиток інфраструктури міста та соціальне партнерство, можливості реалізації інфраструктурних проектів для підвищення якості життя мешканців Миколаєва.

Керівник міста зазначив, що до Корабельного району в нього особливе ставлення.

– Протягом багатьох років цей мікрорайон був обділений, не отримував достатню кількість фінансування з міського бюджету. Зараз я намагаюся це виправити, у нас визначено перспективні напрямки роботи. Такого обсягу фінансування, як у 2018 році, у Корабельного району ніколи не було, – сказав мер. – Таку ж позицію я відстоюю і на 2019 рік.

Учасники зустрічі детально обговорили проект з будівництва мостового переїзду через залізничні шляхи, що перетинають центральні автодороги Корабельного району міста.

Під час наради вирішили створити робочу групу з модернізації інфраструктури Корабельного району, до складу якої включать представників міської влади та бізнесу. Керівником обрали Олександра Цуканова.

Вирішили, що протягом двох місяців робоча група опрацьовуватиме проект та виробить певне технічне рішення. Тоді буде ініційовано ще одну зустріч за участю міського голови, щоб обговорити подальшу реалізацію проекту, визначитися, хто виступатиме замовником виконання робіт, та інші деталі.

Оставить комментарий