Чарівні миті для діточок

Вже багато років поспіль директор ТОВ «Золотий Колос» проводить дитячі свята до Нового року та Різдва. На вистави запрошуються делегації з Вітовського району та міста Миколаєва, а це близько 600 дітей. Треба зазначити, що транспорт до ОБХТ та смаколики, які дарували дітям, були за власний рахунок директора сільгосппідприємства, депутата облради – Надії Іванової.

У цьому році – це театралізована сучасна казка в обласному Будинку художньої творчості. Творчий колектив та керівництво ОБХТ підготували дійсно креативну та цікаву виставу не тільки для дітей, а навіть й для присутніх дорослих. Колобок на новий лад був цікавим, а головне – інтерактивним. Учасники казки творили її разом з дітьми, і саме діти були головними героями та поціновувачами.

Надія Валеріївна зазначила, що хочеться вірити в чудеса та дарувати це відчуття дітям:

– Дарувати ці приємні миті, свято. Зараз вони розважаються, потім отримують солодкі подарунки. І завдяки всій цій атмосфері вони поринають у справжню новорічну казку. Діти повинні зростати з добрими спогадами, неймовірними враженнями та широким світоглядом.

Прес-служба Надії Іванової

Оставить комментарий