Педагогіка партнерства та взаємодії

У рамках проекту «Крок до науки» стартував VII фестиваль «Молодіжна хвиля» на базі механіко-математичного факультету Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського. Фестиваль приурочений до 100-річчя В.О. Сухомлинського та 85-річчя механіко-математичного факультету. Педагогічна спадщина цього митця багатопланова. Уся система діяльності насичена гуманізмом та глибокою повагою до особистості дитини.

Керівником проекту «Крок до науки» є Роман Дінжос, а автором – Ірина Манькусь. Ірина Володимирівна зазначила, що їй належить лише авторство, але все те, що робиться, – це спільні здобутки коледжів, університетів, шкіл та особистостей, котрі підтримують проект.

В актовій залі університету зібралися ті, хто закохався в науку та творчість. Також багато тих, хто соціально та духовно підтримує фестиваль та є партнерами. Це і градоначальник міста – Олександр Сєнкевич, який підтримує проект з першого року; голова комісії облради з питань культури, освіти та науки, сім’ї та молоді, спорту – Надія Іванова, представник компанії ADDRIAN – Євген Погорєлов, виконавчий директор Дизайн-студії «Ход конем» – Кристина Цай та багато інших. Надія Валеріївна відзначила керівника, автора проекту та методиста подяками профільної комісії. Але ці подяки символізують перемогу всіх, хто брав участь. Окрім того, Надія Валеріївна відзначила найкращих учнів грошовими преміями від ТОВ «Золотий Колос». Іншим учням – подарувала запрошення на захід у обласному Палаці культури до Дня Святого Миколая, де їх чекатимуть святковий концерт та солодощі.

Впродовж фестивалю працювало 14 STEM‑студій, кожна з яких має свою провідну ідею. Вони занурювали в чарівний світ фізичних експериментів, подорож математичними стежками, цікаві можливості країни ІТ‑технологій.

Головне, що проект акумулює навколо себе фанатів свого діла, тих, хто дійсно закоханий в науку та творчість, мріє та втілює в життя свої ідеї і прямує стежками педагогіки В.О. Сухомлинського, які насичені гуманізмом та правильним підходом до навчання.

Прес-служба Надії Іванової

Оставить комментарий