Цінний подарунок на свято Миколая

Діти, які перебувають у Миколаївській обласній дитячій клінічній лікарні, а також персонал медичного закладу завжди радо зустрічають своїх друзів із ТОВ «Сандора» компанії PepsiCo Україна. Адже з самого початку свого заснування, а це майже чверть століття, підприємство з виробництва соків та напоїв надає дієву підтримку як медичній установі, так і маленьким пацієнтам. Це – і коштовне обладнання, допомога в ремонтах, і сучасна система очищення води. Крім того, чудова сокова продукція від «Сандори» регулярно надається лікарні і завжди припадає до смаку малечі. Ось і напередодні Дня Святого Миколая до обласної дитячої лікарні традиційно не з порожніми руками завітав представник компанії – заступник директора департаменту зі зв’язків з органами влади та громадськістю PepsiCo Україна Валерій Жуков.

Цього разу візит благодійника був пов’язаний із наданням обласній дитячій лікарні вельми цінного обладнання – холодильної шафи для потреб онкогематологічного відділення. Це дуже якісна установка німецького виробництва – вже друга, що її було надано цього року медичному закладу за сприяння компанії PepsiCo Україна. Дві холодильні камери дозволять повністю замінити дуже незручні у роботі побутові холодильники, що раніше використовувалися для зберігання лікарських препаратів. Крім того, як каже медична сестра Олена Мальцева, у нових холодильних шафах можна чітко контролювати витрати і терміни зберігання ліків.

Слід сказати, що холодильні шафи було придбано у рамках співробітництва компанії PepsiCo Україна та благодійного фонду «Таблеточки», який спеціалізується на допомозі онкохворим дітям.

– Батьки дітей, лікарі та персонал відділення висловлюють щиру подяку благодійному фонду «Таблеточки», благодійникам і меценатам з ТОВ «Сандора» компанії PepsiCo Україна за цінну допомогу відділенню і онкохворим дітям, – сказав головний лікар Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні Олександр Пліткін. – Нам і батькам дуже важливо знати, що ви завжди підставите плече у важку хвилину, що швидко відреагуєте на будь-які потреби в препаратах і обладнанні. Це допомагає рятувати життя, безпечно та ефективно лікувати наших маленьких пацієнтів.

Андрій ТЮРІН
Фото автора

Оставить комментарий