Яким категоріям пенсіонерів слід очікувати підвищення пенсійних виплат ближчим часом?

Антоніна Георгіївна, м. Миколаїв:

– Яким категоріям пенсіонерів слід очікувати підвищення пенсійних виплат ближчим часом?

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області Олена Сичугова:

– З 1 грудня поточного року відбудеться збільшення прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, яке становитиме 1497 гривень. У зв’язку з підвищенням соціальних стандартів перерахунку підлягатимуть мінімальні пенсії, доплата за понаднормативний стаж, підвищення до пенсії, надбавки, пенсії за особливі заслуги, які залежать від прожиткового мінімуму.

Крім того, суттєве підвищення пенсій очікується в березні 2019 року, коли буде проведено осучаснення пенсій з урахуванням коефіцієнта підвищення у розмірі 50% показників зростання споживчих цін та середньої заробітної плати.

З 1 січня поточного року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 103 перерахували пенсії військовим пенсіонерам, для розрахунку яких взяли грошове забезпечення діючих військовослужбовців. З 1 січня 2019 року військові отримають підвищення пенсій ще на 25%. Колишнім працівникам міліції розпочнеться виплата сум, які склались за період з 01 січня 2016 року по 31 грудня 2017 року, щомісяця рівними частинами.

Оставить комментарий