«Жодних обмежень прав і свобод людини не відбуватиметься», – Вікторія Москаленко про запровадження воєнного стану на Миколаївщині

27 листопада відбулось засідання Ради регіонального розвитку. Її відкрила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко. Передусім вона прокоментувала ситуацію із запровадженням правового режиму воєнного стану на Миколаївщині.

«Я абсолютно впевнена у правильності і своєчасності рішення Президента України Петра Порошенка стосовно запровадження у десяти регіонах держави правового режиму воєнного стану. Наш головнокомандувач продемонстрував усьому світові і країні-агресору зокрема, що влада в Україні є і вона дієва. Правовий режим воєнного стану – це реакція на провокацію і відкриту агресію проти українських моряків у Керченській протоці.

Я хочу підкреслити, що сьогодні регіональна влада відкрита для всіх мешканців області. Ми готові надавати будь-які роз’яснення стосовно запровадження воєнного стану. Наголошую – жодних обмежень прав і свобод людини не відбуватиметься. Принаймні до початку наземної операції військ агресора поза межами території Операції Об’єднаних Сил та анексованого Криму. Превентивна міра запропонована в якості правової позиції, яку підтримали депутати Верховної Ради України», – розтлумачила введення правового режиму воєнного стану Вікторія Москаленко.

Оставить комментарий