Євгенію Вербіну – 50!

Євгеній Вербін хоча і народився на Донеччині, але його по праву можна вважати корінним мешканцем Миколаївщини, адже з чотирьох років він живе у Новій Одесі. Але головне в тому, що Євгеній Валерійович зробив значний позитивний внесок у розвиток рідного району, області, України.

Є. В. Вербін – людина військова. По закінченні вищого військового командного будівельного училища Євгеній деякий час служив у армії. Але після розпаду СРСР звільнився з військової служби і повернувся до Нової Одеси, де працював інспектором по роботі з допризовною молоддю. Згодом – обійняв посаду начальника загального відділу райвиконкому, а в буремні 90ті спробував себе, і досить успішно, у вирі приватного підприємництва. Стояв біля створення успішного комунального підприємства – місцевого ринку, працював заступником міського голови.

Та чи не найбільший період у біографії Є. В. Вербіна – майже 12 років – припав на роботу директором Новоодеського районного центру зайнятості. Ця державна установа під проводом Євгенія Валерійовича займала лідерські позиції зпоміж подібних закладів області. У Новоодеському РЦЗ було впроваджено цікаво корисних інноваційних проектів, покликаних знизити напруження на ринку праці та створити додаткові робочі місця. А сам Є. В. Вербін принагідно успішно виконував громадську роботу – близько десяти років очолював Раду директорів базових центрів зайнятості Миколаївщини.

У квітні 2014 року Євгенія Вербіна було призначено на посаду голови Новоодеської райдержадміністрації. За цей період було проведено реконструкцію системи водопостачання та здійснено ремонт приміщень у Новоодеській центральній районній лікарні, встановлено металопластикові вікна у більшості шкіл району. Швидкими темпами облаштовувалося вуличне освітлення та ремонтувалися автодороги, приділявся максимум уваги соціальному захисту населення, передусім людей похилого віку та ветеранів АТО.
Нині Євгеній Валерійович, будучи депутатом Новоодеської районної ради, очолює міжфракційне депутатське об’єднання «За розвиток Новоодещини». Є. В. Вербін є помічником народного депутата України А. О. Вадатурського.

Надійними тилами Євгенія Валерійовича є його дружна любляча сім’я. Дружина Лариса Анатоліївна працює завідувачем стоматологічної поліклініки ЦРБ. Гордістю батьків є два сини.
21 листопада Євгеній Валерійович Вербін відсвяткував своє перше 50річчя. З нагоди славного ювілею його сердечно вітають друзі, знайомі та колеги. Бажаємо Вам, шановний Євгенію Валерійовичу, міцного здоров’я і благополуччя, наснаги та сил, успіхів на шляху подальшої розбудови рідної Новоодещини і Миколаївщини!

До святкових привітань залюбки долучається колектив газети «Рідне Прибужжя». З роси і води!

One Comment on “Євгенію Вербіну – 50!”

Оставить комментарий