Судний день: в очікуванні Справедливості

Продовжуємо інформувати читачів про хід боротьби нашої газети за відстоювання своїх законних інтересів. Передусім, повідомляємо: через незаконні дії влади щодо відключення в приміщенні редакції електрики, а відтак – і опалення, тимчасово змушені здійснювати прийом громадян за адресою: м. Миколаїв, вулиця Потьомкінська, 51 (ріг вулиці Декабристів), телефон: 47-89-63.

У минулому номері ми писали про те, що суддя Миколаївського окружного адміністративного суду О.М. Мельник відреагував на нашу позовну заяву, в якій ми просимо змусити Миколаївську облдержадміністрацію виконати Закон України «Про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ». Своєю ухвалою служитель Феміди попросив уточнити наш позов стосовно визнання бездіяльності Миколаївської ОДА в частині неукладання з нашим підприємством договору оренди приміщень, де перебувала редакція на момент реформування, терміном мінімум 15 років на умовах як для бюджетних установ.

Що ж, дещо уточнили свій позов. І суддя Олександр Мельник 19 листопада таки відкрив провадження у судовій справі. На 12 грудня цього року призначено перше засідання у судовій справі. Початок відкритого судового засідання – о 14.40. Сподіваємось, що суддя розгляне наш позов у повній відповідності до законодавства та прийме єдине можливе, законне, рішення. Із нами повністю солідарні наші численні читачі, котрі щодня телефонують та приходять до нашої редакції, підтримуючи журналістів у їх борні за торжество Закону і Справедливості.

Також нагадуємо своїм численним шанувальникам, що, попри деякі незручності для наших працівників, газета продовжує виходити у звичайному форматі, інформуючи читачів про найактуальніші події нашого непростого життя-буття.

Колектив редакції газети «Рідне Прибужжя»

Шановні земляки! Ви можете підтримати газетярів «РП» та свободу слова, прийшовши на поштове відділення або до редакції та передплативши газету «Рідне Прибужжя» на наступний рік. Таким чином ви висловите свою незгоду із свавіллям чиновників та підтримаєте журналістів у їх борні за свої – і Ваші – законні права та інтереси. Дякуємо за довіру!

Разом – до перемоги!

Оставить комментарий