«Men’s Style» – перукарня для справжніх чоловіків!

Останні тенденції у зовнішньому вигляді чоловіків пропагують образ яскравої мужності з усіма її атрибутами у вигляді бороди та вусів.

Це також пояснює те, що сучасні чоловіки стали більш ретельно ставитись до свого зовнішнього вигляду, прагнуть виглядати стильно та охайно, відвідувати спеціалізовані салони краси, де можна не лише підстригтися, а й створити ефектну бороду та вуса, придбати професійну косметику, зафарбувати сивину.

У Миколаєві таких закладів чимало, і серед них салон «Men’s Style», власником якого є Алексан Мусаєлян.

«Men’s Style» – це затишне атмосферне місце з ароматом кави, відмінною музикою, усміхненими та позитивними майстрами – справжніми професіоналами. Цей заклад, перш за все, вирізняє атмосфера, яку створює команда з чарівних дівчат-майстринь.

Послуги, які надає «Men’s Style», охоплюють безліч технік і процедур – це класичні та сучасні стрижки, стрижка машинкою, моделювання бороди та вусів, камуфлювання сивини, фарбування та укладання волосся, весільні зачіски для чоловіків, дитяча стрижка, а для любителів зануритися в минуле – королівське гоління небезпечною бритвою.

Особливим приводом для гордості став дебют салону на ХХІ чемпіонаті України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу, який відбувся в Києві 4-5 листопада 2018 р., де Алексан Мусаєлян уперше виступив тренером і підготував свою команду, яка складалася з нинішніх майстрів салону «Men’s Style». На підготовку до чемпіонату знадобилося близько двох місяців. Учасникам необхідно було розробити конкурсну роботу, підібрати модель, відповідний костюм. Усе це було дуже важливо, адже в номінації Full Fashion Look оцінювався весь образ. За підсумками чемпіонату команда виборола золоту (Анастасія Д’ячкова) та бронзову (Олена Рогожинська) медалі.

Для кожного майстра важливо ніколи не зупинятися на досягнутому, вдосконалюватися та додержувати останніх тенденцій розвитку індустрії! Створювати красу, яка приносить клієнтам справжнє задоволення, – це унікальна професія! В принципі, саме так і працюють професіонали. А у «Men’s Style» – справжні майстри своєї справи.

Сумніваєтеся? Перевірте самі, завітавши до салону у будь-який день з 10 до 19 години за адресою: вул. 8 Березня, 43а. До речі, салон працює без перерви та вихідних.

«Men’s Style» дбає про свою репутацію, майстри приділяють максимум уваги роботі з клієнтами, надають таку якість послуг і сервіс, які перевершують очікування клієнтів.

З «Men’s Style» Ви завжди будете виглядати стильно і доглянуто!

Ласкаво просимо!

Оставить комментарий