Сімейні взаємини колективу ТОВ «Золотий Колос»

Аншлаг, привітання, тепла та щира атмосфера… Це лише декілька складових, якими можна охарактеризувати свято до Дня робітників сільського господарства, організованого ТОВ «Золотий Колос», колективом російського драматичного театру та друзями підприємства.

Велика родина, яка приймає ініціативних та працьовитих людей, які готові бути щирими, вже в 55-й раз організовує різнопланові свята у російському драматичному театрі.

Традиційним початком став гімн «Золотого Колосу» в хореографічному супроводі танцювального ансамблю «Золотий колосок» (художній керівник Ю. Любецька).

Традиційним став і щедрий фуршет з баяністом-віртуозом, який ще зі входу радував гостей.

Директор ТОВ «Золотий Колос» Надія Іванова разом з Валерієм Гумілевським завжди намагаються що-небудь таке приємне піднести ветеранам, колективу, колегам та друзям по благодійності й депутатській діяльності. Цей пречудовий захід, як і всі інші, багато значить для працівників сільського господарства і не тільки, і як завжди робиться за власний рахунок підприємства.

Валерій Гумілевський, Олександр Сєнкевич і Надія Іванова.

У міру того, як розширювалося і росло підприємство, склад колективу, партнерів, друзів збільшувався: спочатку свято відбувалося на його базі, а тепер у театрі. На честь свята керівництво завжди організовує маршрутки для людей з сіл, тобто на святі були представники з кожного села району. На святкування привезли і ветеранів, а найпочесніших вітали зі сцени, вшановуючи їх багаторічну працю.

25 років ТОВ «Золотий Колос» на чолі з засновником – Валерієм Гумілевським та директором – Надією Івановою акумулює навколо себе різноманітних людей. Керівники активно займаються благодійністю, за що й були нагороджені медалями «Мужність, честь, гідність» за велику волонтерську роботу, патріотизм, за громадянську мужність, самовідданість та громадську активність, медалями міністра оборони за сприяння Збройним силам, подяками Верховної Ради та державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО. Медалі, подяки та привітання передав голова Всеукраїнської організації інвалідів війни Збройних сил України та учасників бойових дій Олександр Маматов. Подякою державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО нагородили засновника ТОВ «Золотий Колос» Гумілевського Валерія, Іванову Надію, заступника директора ТОВ «Золотий Колос» з питань розвитку та інновацій Артема Гумілевського, помічника депутата Тетяну Садову, голову міської організації інвалідів та учасників бойових дій Любов Бушину, заступника директора по сільському господарству Ігоря Алексєєва, головного агронома Василя Сюрченка та інших.

Зал був заповнений повністю.

Гостей вітали депутати Миколаївської облради Іван Кухта та Олександр Каражей, начальник Управління культури, національностей та релігій Михайло Димитров, міський голова Олександр Сєнкевич, керівник адміністрації Центрального району м. Миколаєва Олександр Береза, директор ПАТ «Миколаївхліб» Альона Ракова, голова організації інвалідів війни Любов Бушина. Також долучилися колеги з аграрної сфери – директор Інституту зрошувального землеробства м. Херсона Раїса Вожегова, ректорат Миколаївського державного університету, голова профспілки АПК України в Миколаївській області Антон Яковлєв, голова Галицинівської ОТГ Іван Назар, Білозірський сільський голова Сергій Розсоха, настоятель Свято-Успенського храму отець Валерій і багато давніх друзів підприємства, колег як з сусідніх областей, так і різних районів нашої області, ветеранів, жителів сіл Вітовського району, Тернівки та Матвіївки, яких керівництво завжди підтримує.

Особливістю в цьому році стали ювілейні ордени «За підтримку і співпрацю», «За доблесну працю», медалі «За заслуги», «За доблесний труд». Орденами «За підтримку і співпрацю» були відзначені багаторічні партнери, аграрії, журналісти, депутати обласної та районної рад, друзі з різних структур, а медаллю «За доблесний труд» – кращі працівники, серед яких заступник директора по сільському господарству Ігор Алексєєв, заступник директора з питань розвитку та інновацій Артем Гумілевський, головний агроном Василь Сюрченко, директор дочірнього підприємства «Золотий Колос Баштанський» Олександр Скачков, прораб Анатолій Калінін, завтоком Олександр Булацескул, головний бухгалтер Тетяна Сластіон, землевпорядник Світлана Жуйкова, завідувач виробничої бази Людмила Ярижко, менеджери, водії, механізатори, інші співробітники підприємства.

Грамотами та подарунками відзначили і ветеранів-працівників, які все своє життя присвятили сільському господарству.

Тепла атмосфера переповнювала залу, а оплески не стихали, бо нагороджених було майже півзали. Треба відзначити, що кожен, хто був у залі, став частиною родини підприємства. Емоції переповнювали кожного, хто виходив на сцену та був присутній у залі.

Захід супроводжувався неймовірними виступами колективу «Золотий колосок», який танцював, у тому числі, під супровід оркестру 36-ї окремої бригади морської піхоти, що й було родзинкою свята, а також виступами артистів театру, хором імені Фоміних, ансамблем «Зорецвіт», запальним акордеоністом Віктором Тасинкевичем…

Багато теплих слів прозвучало на адресу батьків Надії Валеріївни – Валерія Миколайовича та Тетяни Олександрівни Гумілевських, які 25 років тому дали путівку в життя товариству «Золотий Колос», а потім допомогли розкритись справжньому таланту керівника у доньки.

Це свято не тільки про матеріальну допомогу, фінансову підтримку соціальних структур, харчові набори та інші матеріальні цінності, які є звичними для «Золотого Колосу». Це про духовність та єдність. Колектив гуртується довго. Він формується завдяки взаємоповазі, взаємодопомозі та довірі.

Довіра та відчуття підтримки, розуміння того, що не дай Боже щось станеться, можна звернутися до колег або до Надії Валеріївни.

Прес-служба депутата обласної ради Надії Іванової

Оставить комментарий