«Без реконструкції або будівництва цієї дороги економічний розвиток області неможливий»,  – Вікторія Москаленко переймається проблемою Н‑14

Нагадаємо, що катастрофічний стан справ змусив жителів Єланеччини у вересні поточного року вдатися до радикальних дій. Протягом декількох діб вони блокували рух автотранспорту трасою Миколаїв – Олександрівка – Кропивницький, вимагаючи зустрічі з керівництвом держави.

Тоді їх прагнення користуватися якісним дорожнім покриттям підтримали голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, депутати Миколаївської обласної ради Михайло Талпа, Анатолій Катрич та Олександр Бондар. Згодом у Києві відбулась зустріч керівника «Укравтодору» з членами робочої групи. Тоді Славомір Новак запевнив представників регіону у тому, що у державному бюджеті на наступний рік закладено кошти у сумі 1 млрд. гривень на капітальний ремонт траси Н-14 Миколаїв – Олександрівка – Кропивницький.

З аналогічним запитанням Вікторія Москаленко звернулася до пана Новака під час Миколаївського економічного форуму 2018. Цього разу інформація пролунала дещо відкорегована. Виявляється, 1 млрд. гривень ділитимуть між Кіровоградщиною та Миколаївщиною. Весь проект розрахований на декілька років наперед.

«Мусимо розуміти, що коштів буде більше ніж 1 млрд. гривень і розрахований він на декілька років наперед. Загальна вартість вираховується у розмірі 9-10 млрд.2019 року фінансування розподілятиметься між двома областями: Миколаївською та Кіровоградською. Кошти обмежуватимуться 500 мільйонами. Це пояснюється ризиком невикористання грошей», – пояснив Славомір Новак. Керівник «Укравтодору» запросив співфінансувати роботи з обласного бюджету.

Оставить комментарий