PepsiCo Україна планує розширити виробництво на Миколаївщині

PepsiСo Україна, один з лідерів виробництва продуктів харчування та напоїв у країні, розпочала реалізацію великого інвестиційного проекту на діючому виробничому комплексі в Миколаївській області. Лінія з виробництва картопляних чипсів Lay’s® буде запущена в роботу до середини 2019 року.

Натепер на заводі виробляються сухарики, соки, дитяче харчування та здійснюється первинна переробка сезонних овочів і фруктів. Також компанія розпочала підготовчі роботи з розширення діючого виробництва сухариків «Хрусteam» за рахунок установки другої лінії.

Завдяки запуску нових ліній на миколаївському підприємстві буде створено близько 200 робочих місць. Крім цього, в компанії буде сформована команда аграрних експертів для роботи з постачальниками картоплі.

Компанія вироблятиме чипси під торговою маркою Lay’s® з картоплі, вирощеної в Україні, завдяки впровадженню комплексної програми співпраці з українськими фермерами. Щорічна потреба виробництва в картоплі особливих «чипсових» сортів становить близько 40-60 тисяч тонн. Програмою передбачено забезпечення господарств насіннєвою базою, проведення навчальних семінарів і тренінгів, а також підтримку агрокомандою протягом всього року.

Відділ корпоративних комунікацій РepsiСo

Оставить комментарий