«Послуги пасажирських перевезень не можуть бути якісними за умови існування жахливого вокзалу», – Вікторія Москаленко

Цього тижня планується візит на Миколаївщину міністра інфраструктури України Володимира Омеляна та в.  о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова. Користуючись нагодою, члени робочої групи з вивчення ситуації, яка склалася навколо залізничного вокзалу Миколаїв – Пасажирський, що створена в Миколаївській обласній раді за ініціативою Іллі Рєзнікова, планують здійснити зустріч з високопосадовцями. Про це йшлося під час зібрання членів робочої групи. Діалог має відбутися за участю голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко, керівника робочої групи Іллі Рєзнікова і депутатів Верховної Ради України Олександра Жолобецького та Бориса Козиря.

Під час попередніх засідань усі висловлювалися за необхідність внесення змін до існуючого проекту. Завдяки наполегливості Вікторії Москаленко і депутатського корпусу обласної ради проектанти реконструкції нібито і погодилися внести зміни в існуючу технічну документацію. Зрозуміло, це потребуватиме фінансування. До сьогоднішнього дня питання так і не зрушилося з місця. Кошти на корегування проекту не надходять. А за словами Іллі Рєзнікова – керів- ника робочої групи, новим проектом не передбачається ліквідація комунікаційних незручностей.«Доступ до другої і третьої платформ залишився без змін за новим проектом. Люди як ходили пішки через весь вокзал, так і ходитимуть далі. Ми ж ставимо питання, що це недоцільно і незручно», – наголосив Ілля Рєзніков.

Столичні менеджери-інфраструктурники вважають за доцільне відремонтувати цього року туалети на Миколаївському залізничному вокзалі. На ці цілі мають виділити близько семи мільйонів гривень. Та й цю зручність користувачі послуг Миколаївського залізничного вокзалу ризикують не отримати. Станом на 8 листопада фінансування відсутнє.

«Цього тижня на Миколаївщині перебуватимуть і Володимир Омелян, і Євген Кравцов – в.  о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця». Тому ми вважаємо за доцільне провести зустріч безпосередньо на залізничному вокзалі. Варто від слів перейти до справи. Жителі Миколаївщини повинні користуватися зручним з усіх точок зору вокзалом. При цьому будівля і її зовнішній вигляд мають вписуватися в існуючий архітектурний ансамбль. Хочу підкреслити, що це не означає залишити все так, як є сьогодні на папері. Будівля має бути сучасною», – зазначила Вікторія Москаленко, коментуючи засідання робочої групи.

Оставить комментарий