Кожні змагання – це досвід

Традиційно стартував обласний чемпіонат з велоспорту, присвячений звільненню Миколаєва від фашистських загарбників на території біля села Мішково-Погорілове. Аби підтримати велоспорт, підготувати дітей та юніорів до всеукраїнських та міжнародних марафонів, змагання проходять вже більше двадцяти років.

Перед марафоном діти проходять довгі тренування, вивчають місцевість та займаються підготовкою. Майже кожен рік, як зазначив Олександр Садовський, організатори намагаються змінювати місця проведення, аби діти не звикали до одного місця, а кожен раз вчилися.

– Ми надали можливість брати участь у цьому спортивному заходу всім, хто бажав. Сподіваємося, що з кожним роком кількість учасників тільки зростатиме, – зазначив Олександр Садовський.

Дійсно, з кожним роком змагання тільки набувають більшого значення. У цьогорічному марафоні взяли участь понад 70 велосипедистів зі спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву з велоспорту районів м. Миколаєва та м. Первомайська. Старт змаганням дав віце-президент федерації велосипедного спорту Миколаївської області Олександр Садовський. По закінченні переможці були нагороджені грамотами, медалями, пам’ятними подарунками, а інші учасники – солодощами та грамотами за участь.

Привітати та нагородити учасників чемпіонату прийшла голова комісії з питань спорту, директор ТОВ «Золотий Колос» Надія Іванова, яка вже не в перший раз підтримує, в тому числі і фінансово, обласні змагання. Під час виступу Надія Валеріївна зазначила, що дуже приємно підтримувати подібні заходи:

– Велоспорт – один з тих видів спорту, в якому Миколаївщина показує значні результати не тільки в нашій області, країні, а навіть на світових змаганнях.

Прес-служба Надії Іванової

Добавить комментарий