Пісенні кольори «Райдуги»

Цими осінніми днями народний вокальний колектив «Райдуга» Первомайського Палацу культури «Фрегат» відсвяткував своє тридцятип’ятиріччя. Іменини колективу проходили в урочистій атмосфері на великій сцені вищеназваного Палацу. Організацією святкувань опікувалася незмінний керівник ансамблю Лідія Карабуза спільно зі своїми пісенними однодумцями.

Свій день народження колектив зустрічав практично у повному складі. Все ті ж дівчата, що й багато років тому організувалися в пісенний колектив. Все ті ж голоси, які до сьогодні радують первомайців. Єдина відмінність від молодості – це уже набутий з роками високий професіоналізм, чистий спів та двадцятилітнє визнання народності!

Лідія Карабуза – керівник колективу – не без гордості зазначає, що склад ансамблю практично за всі ці роки лишився незмінним. Дівчата за будьяких життєвих ситуацій лишалися вірними пісні й своєму вибору. А це дорогого вартує!

І сьогодні, коли за плечима уже тридцять п’ять, коли пережито й переспівано, вони мають право на повний голос сказати, що кольори їхньої «Райдуги» сяють на повну силу, і в цьому, без сумніву, їхня заслуга! Заслуга керівника Лідії Карабузи та незмінного звукорежисера Олексія Карабузи, які всі свої сили й уміння направили на те, щоб колектив відбувся.

Святковий концерт пройшов при повному аншлазі. Прийшли давні прихильники співачок, їхні друзі, завітали також з привітаннями заступник міського голови Ольга Колесніченко, директор медичного коледжу «Монада» Олена Пшенишнюк, депутат міської ради Наталія Клименко, колеги по пісенності – народний колектив української народної пісні «Червона калина» (керівник Ольга Попова), пісенний колектив «Кум та кумасі» (керівник Оксана Лісовець), народний колектив «Ясени» (керівник Петро Карпук), вокалістки Валентина Карякіна, Катюша Пасічник, яка, до речі, є вихованкою Лідії Карабузи й постійною ведучою усіх святкових заходів, які проводить колектив та багато інших.

Свято пройшло на одному диханні. Було затишно й комфортно від світлого співу колективу. І хочеться побажати нашій співочій «Райдузі» ще довгих років сценічної привабливості, нових репертуарів та визнання публіки!

Наталія Клименко

Добавить комментарий