Дзюдо до дня міста Снігурівки

На базі Снігурівської ДЮСШ відбувся Відкритий турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат на призи президента спортивного клубу Валерія Антоновича Кіптика, присвячений Дню міста Снігурівки. На це спортивне свято прибули команди з міст Одеси, Херсона, Миколаєва, Покров (Дніпропетровська обл.), Черкас, Чернігова, Голої Пристані, Олешки, команда збірної Молдови, смт Березнегувате та з сіл Кавказу, Баратівки, Горохівки, Першотравневого, Калинівки, Новопетрівки, Бурханівки.

Урочисто пройшла церемонія відкриття змагань. До учасників спортивного свята з привітаннями звернулися голова міської ради Л.М. Голобля, депутат міської ради О.М. Ткаченко, віце-президент клубу В.І. Сергеюк, головний суддя змагань, суддя національної категорії, заслужений тренер України Ю.М. Тімашков, які побажали дітям успіхів на татамі та в житті.

За підсумками змагань команда ДЮСШ м. Снігурівки вперше здобула перше загальнокомандне місце. Другими у командному заліку стали спортсмени з міста Одеси, третіми – команди міст Миколаєва та Херсона.

Серед снігурівчан чемпіонами змагань у своїх вікових і вагових категоріях стали А. Зіньковська, В. Левицька, М. Семенова, А. Пантак, О. Ліснича, М. Зіньковський, М. Кузенков, Ю. Кондратюк, В. Левицький; на другу сходинку піднялися П. Катано, О. Катрич, К. Семенова, В. Бескровний, О. Фіцай; бронзові медалі завоювали Л. Штукун, Б. Кравченко, І. Віюк, Е. Сабатін, М. Сергеюк, Ю. Новосад, С. Новосад, В. Лопатньов, К. Гладиш, А. Поночевський, І. Віюк.

Переможці та призери змагань традиційно були нагороджені кубками, грамотами, медалями. Кубками за волю до перемоги нагороджені Кирило Ткаченко, Максим Пархоменко, Андрій Гунько, Максим Сергеюк, Андрій Берест. Нагородження провели депутат міської ради О.М. Ткаченко, віце-президент спортклубу В.І. Сергеюк, тренер ДЮСШ С.О. Саган.

Допомогу у проведенні турніру надали народний депутат України І.В. Бриченко, колишні вихованці ДЮСШ О. Шатков, І. Самойленко, О. Сергеюк та фермер з Березнегуватського району, ветеран спорту В.Г. Баньковський.

Тетяна ЗАСЄЧЕНКО, методист Снігурівської ДЮСШ

Добавить комментарий