Миколаївський міжнародний аеропорт отримав сертифікат провайдера аеронавігаційного обслуговування

Миколаївський міжнародний аеропорт успішно пройшов сертифікаційну перевірку Державіаслужбою України на відповідність національним і європейським вимогам та отримав 1 жовтня 2018 року сертифікат провайдера аеронавігаційного обслуговування за напрямками «Зв’язок», «Навігація», «Спостереження».

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив в. о. директора аеропорту Федір Барна.

«Це дозволить нашому підприємству відмовитися від послуг «Украерорух» з технічної експлуатації засобів радіонавігації та заощадити близько 2 млн. грн. на рік», – коментує Федір Барна.

Надалі КП «ММА» також планує удосконалювати системи радіонавігації та зв’язку шляхом встановлення новітніх інструментальних систем для точного заходу на посадку ILS420, що забезпечить захід на посадку по мінімуму І категорії ІКАО. Також буде встановлена нова аеродромна радіонавігаційна система DVOR/DME.

Наразі Миколаївський аеропорт проводить закупівлю спецтехніки та обладнання для обслуговування пасажирів, вантажів, наземного обслуговування повітряних суден, зимового утримання аеродрому, а також знаходиться в процесі сертифікації відповідних служб аеродрому.

«Все це дасть змогу в найкоротші терміни запустити повноцінну роботу Миколаївського аеропорту та забезпечити авіасполучення, як в нашій країні, так і з іноземними аеропортами», – зазначає Федір Барна.

Добавить комментарий