«Миколаївщина отримала першу партію «Пакунків малюка», – Євген Шевченко

298 одиниць першої партії натуральної допомоги «Пакунок малюка» отримала 16 вересня Миколаївська область від Управління ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС) щодо забезпечення соціального захисту та відповідального батьківства в Україні. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Євген Шевченко.

За словами Євгена Шевченка, всього з вересня по грудень Миколаївщина має отримати 3 610 пакунків. Уже зараз органами соціального захисту населення розпочато доставку одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» жінкам, які народили дитину та були виписані з пологових будинків у першій половині вересня цього року.

«Урядова ініціатива це чудова нагода надати новоспеченим батькам першу найнеобхіднішу допомогу. У перші дні життя нікому не треба буде бігати в пошуках важливих речей для малюка. Все вже буде набір із двадцяти п’яти необхідних речей для новонароджених діток отримає кожен. Окремо хочу наголосити, що всі питання, які стосуються новонароджених, знаходяться на постійному контролі голови Миколаївської ОДА. Так, декілька днів тому в черговий раз спрацювала ініціатива Олексія Савченка під назвою «віконце життя», і нам вдалося врятувати немовля, яке вже в перші години свого життя стикнулося з серйозними випробуваннями», – зазначив заступник голови ОДА.

Добавить комментарий