Сучасна бібліотека в ракурсі суспільних змін

Сучасні бібліотеки повинні стати культурними центрами громад і посередником між владою та громадою. Для цього потрібно виходити за рамки традиційних посиденьок та односторонніх бесід, а прокладати комунікаційний шлях з громадянами.

Саме такі тези стали стержнем фокус-семінару «Сучасна бібліотека в ракурсі суспільних змін» у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці.

Захід відвідали бібліотекарі з області, міста та представники влади. Із привітальними словами до учасників семінару звернулася і голова комісії облради з питань культури, науки та освіти, сім’ї та молоді, спорту, директор ТОВ «Золотий Колос» Надія Іванова, яка зробила акцент на тому, що цей захід дає змогу попрацювати над змінами у бібліотечних структурах.

Начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА, заслужений працівник культури України Михайло Димитров першим виступив із розповіддю про публічні бібліотеки, тому що ці структури є базовим елементом соціокультурної інфраструктури нашої області. Михайло Федорович зазначив, що, навіть маючи невелике фінансування, можливо створювати щось запальне та сучасне, для цього лише потрібно мати бажання.

Бібліотекарі різних районів виступали із своїми новітніми підходами до діяльності публічних бібліотек, після чого захід розділився на дві секції: секція керівника та секція бібліотекаря.

Прес-служба Надії Іванової

Добавить комментарий