Вікторія Москаленко: «Міні-футбольні поля потрібні як опорним школам, так і громадам»

17 вересня за участю голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко, голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка, голови Вітовської райдержадміністрації Олександра Демчука у Мішково-Погорілівській ЗОШ I-III ступенів було відкрито міні-футбольне поле. «Коли я навчалася у цій школі, то ми про таке і мріяти не могли. Але всі дуже полюбляли фізичну культуру. Ця школа завжди була спортивною, втім як і весь населений пункт. На сьогоднішній день у Мішково-Погоріловому нараховується дві сільські футбольні команди. Це є свідченням того, що це поле тут було вкрай необхідне. Іще раз зауважу – не тільки школі, а й усьому населеному пункту. Загострюю на цьому увагу, що поле для всіх мешканців села.

Вже зараз вирішується питання щодо охорони об’єкта, яким буде порядок чергування тощо. Тобто ми це робили для того, аби іще раз продемонструвати жителям – сьогоднішня влада протягом п’яти років займається реалізацією реформ. І вони є успішними», – зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко. За її словами, у пріоритеті обласної влади – опорні школи. Минулого року було споруджено 14 майданчиків. Цього року, наголосила Вікторія Вікторівна, реалізація програми триває. На ці цілі державою виділено десять мільйонів гривень.

Відбуватиметься співфінансування з обласного та районних бюджетів. Голова обласної ради планує до кінця каденції забезпечити такими майданчиками всі спортивні населені пункти області і всі опорні школи.  Нагадаємо, що міні-футбольне поле збудовано у Мішково-Погоріловому за рахунок бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України». Загальна сума видатків, виділених на будівництво міні-футбольного поля, становить 1 млн. 437 тис. грн. з яких: державний бюджет – 749,5 тис. грн.; обласний бюджет – 307 тис. грн.; районний бюджет – 380,5 тис. грн.

Прес-служба обласної ради 

Добавить комментарий