Вікторія Москаленко: «Чекаємо від уряду повернення коштів, передбачених на ремонт дороги»

10 вересня голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, депутати облради Михайло Талпа, Олена Донченко, Олександр Бондар, Сергій Чорний, Анатолій Катрич, Василь Жосан, Тетяна Демченко взяли участь у виїзному засіданні Єланецької районної ради. До порядку денного було внесено питання звернення депутатського корпусу Єланецької районної ради до Кабінету Міністрів України. Зокрема представницький орган Єланеччини пропонує визнати стан дороги Миколаїв – Олександрівка – Кропивницький критичним.

Голова обласної ради акцентувала увагу на тому, що минулої п’ятниці на засіданні 22-ї позачергової сесії облради 33 голосами депутатів підтримано звернення до Кабінету Міністрів і очільника уряду Володимира Гройсмана стосовно збільшення видатків на утримання автомобільних доріг загального користування державного значення на території Миколаївської області. Йдеться про повернення 98 мільйонів гривень, розрахованих на реконструкцію доріг, вилучених Кабінетом Міністрів України. Відповідно проект звернення єланчан був підтриманий одноголосно. Під час сесії ініційовано створення робочої групи. До її складу увійдуть голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, депутати Миколаївської обласної та Єланецької районної рад, представники громадськості.

Нагадаємо, з 3-х мільйонів, розрахованих на ремонт дороги Н‑14 Миколаїв – Олександрівка – Кропивницький, рішенням урядовців залишено лише 500 тисяч гривень. Тобто по 100 тисяч гривень на кожну з п’яти ділянок. Ця новина обурила мешканців Водяно-Лориного, Возсіятського, Ольгополя. Адже дорога у жахливому стані.

Саме тому у вівторок, 11 вересня, жителі Возсіятського Єланецького району Миколаївської області перекрили рух транспорту на автодорозі державного значення Н‑14 Миколаїв – Олександрівка – Кропивницький. Люди вимагають зустрічі із Прем’єр-міністром України Володимиром Борисовичем Гройсманом. Стоятимуть, кажуть селяни, допоки їх не почують у Києві і не приїдуть безпосередньо на Миколаївщину.  Зранку до протестувальників приїхали голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, депутати обласної ради Олександр Бондар та Михайло Талпа, голова Єланецької районної ради Василь Богданцев таВодяно-Лоринський сільський голова Тетяна Кирильчук. Представники влади області та району були із мешканцями Єланецького району протягом усього дня.

«Сьогодні наша спільна мета – почути від уряду, від Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, керівника «Укравтодору» Славоміра Новака, коли все ж таки буде здійснено ремонт автодороги Миколаїв – Олександрівка – Кропивницький. Адже його відкладено на останню чергу. Ми будемо до останнього підтримувати жителів. Проблема ремонту доріг для Миколаївщини дуже болюча. Ми, як представники регіональної влади, реагуємо на виклики. На жаль, уряд не звертає уваги на цей напрямок. Ми домовились з учасниками робочої групи, створеної на сесії Єланецької районної ради, підключаються сільські голови Возсіятського та Водяно-Лориного, депутати Єланецької районної ради і Миколаївської обласної ради Михайло Талпа, Олександр Бондар і я особисто плануємо їхати до Києва. Також я пропоную підтримати нас депутатам Верховної Ради України від Миколаївщини», – зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

Прес-служба обласної ради

Добавить комментарий