Притулок для інвалідів та людей похилого віку відзначив своє повноліття

Дата дня народження закладу символічно припадає на Міжнародний день благодійності. За шістнадцять років виконана колосальна робота для того, аби покращити життя підопічним притулку.

На жаль, в більшості випадків літня людина зустрічає старість на самоті. Як правило, людина похилого віку має дуже вузьке коло спілкування або зовсім ні з ким не контактує. Але! Саме в цьому закладі його мешканці почувають себе щасливими людьми, адже в них з’явилася нова велика родина. Кожен ставиться один до одного з повагою, а персонал приділяє багато уваги та турботи до підопічних.

Привітати із 16-річчям закладу приїхали добрі друзі. Серед них – голова комісії облради з питань культури, освіти та науки, сім’ї та молоді, спорту, директор ТОВ «Золотий Колос» Надія Іванова, депутат міської ради Олена Кисельова, яка зазначила, що творити добро – найкраще, що може бути, а також миколаївський волонтер Євген Воробйов та багато інших помічників. Кожен із волонтерів та помічників привіз із собою подаруночки. Однією із благодійників є Надія Валеріївна, яка підтримує багато благодійних організацій, індивідуально допомагає нужденним. Тісно співпрацюючи з закладом, як директор сільгосппідприємства вона привезла у подарунок крупи та олію.

Крім привітань і сюрпризів, у день народження міського притулку традиційними стали нагородження грамотами людей, що піклуються про притулок, його робітників та підопічних.

Директор міського притулку Володимир Власов робить усе можливе для комфорту своїх підопічних. На території збудована велика каплиця Святого Миколая, силами співробітників було зроблено «Сад Життя», в якому з радістю відпочивають.

Загалом свято, яке організували до дня народження притулку, – це ще один привід для літніх людей відчути себе необхідними і корисними, адже до них в гості приїхали всі, хто їм допомагає і підтримує.

Віктор КЛИМОВ

Добавить комментарий