Вікторія Москаленко: «Наша спільна мета – пропаганда здорового способу життя і занять спортом серед підростаючого покоління»

3 вересня з нагоди початку нового навчального року голова обласної ради Вікторія Москаленко відвідала декілька загальноосвітніх навчальних закладів Вітовщини.

Зокрема учнівський колектив Калинівської загальноосвітньої школи отримав стіл для занять настільним тенісом і комплект ракеток, подарований за ініціативою Вікторії Москаленко та команди Миколаївської територіальної організації «БПП «Солідарність».

«Хочу сказати, що низький рівень спортивного життя може загрожувати захопленням молоді алкоголем, наркотиками, комп’ютерними іграми. Тому наша спільна мета – моя і моїх колег – депутатів Миколаївської обласної ради – реалізація соціальної політики і пропаганда спорту серед юних жителів Миколаївщини», – зазначила голова обласної ради.

Поділилась Вікторія Москаленко і найближчими планами на майбутнє по підтримці в оснащенні Калинівської загальноосвітньої школи. Серед основного тут – це реконструкціяспортивної зали і обладнання закладу необхідним спортивним сучасним інвентарем, у тому числі вуличними велопарковками.

Відвідуючи Калинівську загальноосвітню школу, голова обласної ради оглянула класи, в яких займаються учні початкової ланки, і познайомилась з їх матеріально-технічним забезпеченням.

Прес-служба обласної ради

Добавить комментарий