Корисний досвід

Під час урочистих лінійок голова постійної комісії обласної ради з питань культури, освіти та науки, сім’ї та молоді, спорту Надія Іванова та депутат облради Надія Боднар на чолі із депутатом Верховної Ради України Андрієм Вадатурським з робочим візитом, вітаннями та корисними подарунками завітали до шкіл декількох ОТГ – Широкінської, Новополтавської та Баштанської. Окрім того, перевірили хід будівництва баштанського басейну.

З приємними сюрпризами у вигляді необхідного шкільного приладдя представники влади заїжджали до кожної з цих згуртованих шкіл. Реформа впроваджується вже с першого дня, бо в багатьох школах електронним приладдям наповнено заклади на сто відсотків, зроблено капітальні та косметичні ремонти, а головне – зміни зсередини кожної людини.

Такі візити дійсно надихають та показують приклад іншим – як треба працювати. Наприклад, у Новополтавській школі вчитель Віталій Дорошенко самовіддано та безкоштовно навчає дітей грі в шахи. Андрій Вадатурський, дізнавшись про це, вирішив допомоги створити на базі закладу шаховий клуб. Саме під час поїздки разом із депутатами передали дітям все необхідне для цього процесу.

Також представники депутата облради Надії Іванової привітали із початком нового навчального року діточок та педагогів у селах Каравелове та Зайчівське.

У цілому велике свято та реформа нової української школи зібрали згуртовані громади, які працюють на результат. Саме завдяки цій згуртованості, підтримці з боку влади, вчителів, батьків діти будують по-справжньому нове суспільство, починаючи із себе та свого оточення. Адже зміни – не кількість придбаних парт чи іграшок, залежить це від внутрішніх змін свідомості вчителів та оточуючих.

На сьогодні одним із пріоритетів є розвиток української школи – освіта тих, хто у майбутньому будуватиме країну. Дійсно у цьому є надія та велика перспектива розвитку.

Віктор КЛИМОВ

Добавить комментарий