Бойовий 47-й квартал, або Як мешканці мікрорайону святкували «День кварталу»

Уже другий рік поспіль мешканці одного із найчисленніших мікрорайонів Первомайська у серпні збираються на святкування «Дня кварталу». Цьогоріч празник співпав із державними святами до 27-ї річниці Незалежності України та поклав початок святкуванням, присвяченим Дню міста, який традиційно проводиться у середині вересня.

Ініціатива заходу належить громаді кварталу та мені, як депутату міської ради. Польоту фантазії, як кажуть, немає меж. Домовляємося з людьми заздалегідь, що і як має проходити. Та ось без віншувань активістів, без пісень, традиційного кулінарного конкурсу та дитячих ігор святкування не проходить. А ще традиційні бутерброди з салом, які посідають почесне місце на нашому щедрому столі.

Свято зазвичай проходить просто неба біля дитячого майданчика, який ми разом з громадою встановлювали в минулому році. Традиційно ми ділимося своїми перемогами, хай хоч і невеличкі, але вони у нас є! Розповідаємо, що нам удалося реалізувати, чого ні. Це своєрідний підсумок життя громади за рік.

У цьому році, як і, до речі, в минулому, до нас на свято завітали міський голова Людмила Дромашко та народний депутат України Вадим Підберезняк. Традиційно не з пустими руками та з підтримкою в реалізації наших ідей та побажань, за що їм окрема подяка.

Щодо віншувань активістів, то найбільша подяка голові квартального комітету Тетяні Пчелінській, яка завжди у нас на бойовому посту. Десь проблема на кварталі, вона тут як тут. Зібрати на навчання громаду – будь ласка! Виїхати до Верховної Ради – без проблем! Словом, справжній лідер на кварталі. До всього їй діло… Поруч з нею активістка Надія Гродецька. І за високу громадянську позицію їм велика подяка.

Чималу роль на кварталі відіграє подружжя Бондар, Яна та Денис. Це справжні патріоти, які намагаються власними зусиллями змінювати життя на кварталі на краще. Вони переймаються питаннями облаштування дитячого майданчика, чистки колодязя, ремонту водоканалізаційної мережі. Словом, за все, що громаду турбує в повсякденному житті, вони беруть відповідальність на себе. А це дорогого вартує!

Традиційно до нас на свято приїздять місцеві зірочки. В цьому році завітали народні вокальні ансамблі української народної пісні «Червона калина» (керівник Ольга Попова), «Кум та веселі кумасі» (керівник Оксана Лісовець) Первомайського міського центру культури та дозвілля ім. Є. Зарницької, волонтерка та активістка Ірина Відмиш, Єдуард Болгарин, подружжя Віктор та ТетянаЗаторські. Усі вони створили незабутню й яскраву атмосферу свята, за що ми їм безмежно вдячні!

Дякуємо ми також нашому давньому другу Олегу Пасічнику, який забезпечує нам звукове оформлення свята. Особлива подяка начальнику управління культури Наталії Олішевській за прекрасні творчі колективи. Як кажуть у народі, не май сто карбованців, а май сто друзів. Словом, свято пройшло на одному диханні, незважаючи на спекотну погоду. А після кулінарного конкурсу, де, до речі, і я представила національне болгарське блюдо, люди просто розважалися. Сиділи гомоніли, пісні співали, окремі ще й пританцьовували. Значить, не все так погано у нашому домі! Вміємо працювати, вміємо й відпочивати!

Наталія Клименко

Оставить комментарий