Привітали своїх працівників із державними святами

Вже традиційно керівництво ТОВ «Золотий Колос» організовує для свого колективу свято до Дня Незалежності України та Дня державного прапора.

У теплій, невимушеній обстановці директор підприємства Надія Іванова та засновник Валерій Гумілевський урочисто відкрили свято врученням подяк працівникам за гарну, самовіддану працю та відповідальне ставлення до своїх обов’язків. Більше 100 харчових наборів, пайків було подаровано робітникам до державних свят – і три дні вихідних на усе підприємство.

На захід завітав голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, який приєднався до привітань з державними святами.

За 25 років між колективом та керівництвом вже утворилися сімейні відносини, і кожен, хто приходить працювати на підприємство, одразу ж стає частиною цієї родини.

Традиції гостинності «Золотого Колосу» – непорушні. Це означає, що в наступному році празник обов’язково відбудеться знову. А на працівників незабаром чекає ще одне масштабне свято – День сільського працівника, але про це трохи пізніше…

Микола КРУТИХ

Оставить комментарий