Представники обласної влади вивчали потреби музейних установ

Голова постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту Надія Іванова, начальник управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації Михайло Димитров, заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов здійснили перевірку миколаївських музеїв.

Представники вивчали потреби установ у покращенніматеріально-технічного стану, здійсненні робіт з реставрації музею суднобудування і флоту, музею «Підпільно-партизанський рух на Миколаївщині в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1944 рр.» та обласного краєзнавчого музею «Старофлотські казарми».

Щодо музею суднобудування і флоту, то останнього разу косметичний ремонт був здійснений 10 років тому. Наразі є потреба у капітальній реставрації. Також заміни потребують вікна, яким близько сорока років. На бельведері зіпсувалися дерев’яні балястри. Їх також варто замінити.

Під час перевірки музею «Підпільно-партизанський рух на Миколаївщині в роки Великої Вітчизняної війни 19411944 рр.» Андрій Кротов, Надія Іванова та Михайло Димитров обговорили перспективи розвитку закладу та подивилися на новий проект реставрації закладу.

Конче необхідно провести благоустрій усієї території Миколаївського краєзнавчого музею «Старофлотські казарми». Згідно з проектом тут мають розташовуватись майданчик для проведення масових мистецьких заходів, майстерні тощо. Але реалізація потребує чималих коштів та часу.

Прес-служба Надії Іванової

Добавить комментарий