«Чупакабра» ревіла моторами поблизу Баштанки

У Христофорівському лісі, що неподалік від села Піски Баштанського району, 10-12 серпня відбувся байкерський фестиваль «Чупакабра 7».

На мотопікніку тусувалися байкери з Баштанки, Нового Бугу, Миколаєва, Херсона, Очакова, Дніпра, Запоріжжя – всього близько 200 осіб з усієї України, інформує сайт Баштанської ОТГ.

У програмі заходу були виїзд на курган, зустріч заходу сонця, гітарний акустичний концерт біля багаття, історична екскурсія, естафета «Ендуро-трофі»/«Скіфське золото», мотоконкурси, турнір з армрестлінгу тощо. А родзинкою фестивалю став рок-концерт за участю гуртів BEAST (АРИЯ Cover) та Good Bad Ivan.

Проведення заходу стало можливим завдяки перемозі громадських організацій «Христофорівці» та «Нащадки скіфів» Баштанської ОТГ у конкурсі «Місцеві ініціативи для розвитку громад». Конкурс відбувся в межах програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Global Communities та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Оставить комментарий