Алкоголь та тютюн поповнюють місцеві бюджети

У січні-липні 2018 року Головним управлінням ДФС у Миколаївській області видано суб’єктам господарювання 4 197 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, у т. ч. 2 472 ліцензії на роздрібну торгівлю алкоголем та 1 725 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюном. Станом на 1 серпня цього року за відповідні ліцензії суб’єкти господарювання сплатили до місцевих бюджетів 12,6 млн. гривень.

Головне управління ДФС у Миколаївській області звертає увагу платників акцизного податку, що строк дії ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами – один рік, після закінчення якого необхідно отримати нову ліцензію. Плата за ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами справляється щоквартально рівними частками і зараховується до місцевих бюджетів згідно з чинним законодавством.

Отримати ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами суб’єкти господарювання Миколаївської області можуть у Центрах обслуговування платників або в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 47.

Головне управління ДФС у Миколаївській області

Оставить комментарий