Не залишили з бідою наодинці

Людина починається з добра і добром освячується. Честь. Милосердя. Доброта. В усі часи людство сповідувало саме ці принципи. Завжди приємно відчувати тепло багатьох сердець, які вболівають за дитячі долі та допомагають у здійсненні багатьох дитячих мрій та побажань.

Вознесенська громадська організація «Жінки України за мир та стабільність» висловлює щиру подяку за надану матеріальну допомогу на операцію восьмирічному Кочегарову Сергійку підприємцям міста Вознесенська, це: Котенко Н.Д., Манжелей В.П., Швець В.П., Кондратенкова Т.В., Арокулян Є., Шевчук І.С., Нехимчук Н.Б., Невеселий В.В., Цеплий Н.В., Бундюк В.Н., працівники ТОВ «УШК», депутат Вознесенської районної ради VII скликання та перевізник Ярошенко Руслан Іванович.

Ми вам дуже вдячні за те, що відгукнулися на прохання про допомогу, за чуйність та небайдужість до нелегкої долі дитини.

Особливу подяку висловлюємо генеральному директору ТОВ СП «НІБУЛОН» Вадатурському Олексію. Приємно знати, що в нашій країні є людина, якій не байдужа доля незахищених верст нашого суспільства – наших дітей.

Бажаємо Вам всім мира, процвітання, нехай кожен з Вас буде щасливий і здоровий.

Якщо ще комусь не байдужа доля Сергійка і бажаєте йому допомогти, повідомляємо номер карточки Укрсіббанку 51 69 30 52 01 76 34 70отримувач КОЧЕГАРОВА МАРИНА ВІКТОРІВНА. М. т. 095-702-79-91.

Тетяна Азаркіна, ГО «Жінки України за мир та стабільність»

Оставить комментарий