Святкування пам’яті святого преподобного Серафима Саровського у Каравелівському храмі

1 серпня урочисто святкується пам’ять святого преподобного Серафима Саровського. У цей день парафіяни храму на честь шанованого святого в селищі Каравелове молитовно відзначили своє престольне свято.

Престольне свято за традицією почалося з молебню. Божественну літургію очолив митрополит Миколаївський та Очаківський Питирим

Більше сотні паломників з обласного центру та сусідніх сіл стали учасниками Божественної літургії, після якої митрополит Питирим окропив парафіян святою водою. Потім була традиційна святкова трапеза, під час якої всі вітали один одного з днем набуття мощі святого Серафима.

Серед учасників Божественної літургії була депутат облради, директор ТОВ «Золотий Колос» Надія Іванова, яка регулярно відвідує православні храми, бере участь у будівництві і ремонті церков, забезпечує транспорт для паломництва жителів міста Миколаєва та навколишніх сіл до святинь нашого регіону і всієї України.

За словом Божим, головною істиною Серафима Саровського є Його любов, яку треба нести в своїх серцях і вчити цієї любові дітей. Він проповідував про любов до ближніх та добро, чого так не вистачає у сучасному світі. Як кажуть, преподобний Серафим кожного, хто приходить до нього, втішає в його потребах, хворобах і печалях. Він у кожному серці підтримує духовну радість і втіху.

Преподобний Серафим наприкінці життя намагався розпалити в серцях багатьох людей полум’я любові до Бога, а по своїй кончині він чує всі наші молитви і всі заклики про допомогу і допомагає кожному в його потребі. Всі його повчання дуже прості і доступні кожному православному християнинові, їх треба знати як таблицю множення. Преподобний Серафим говорив, що метою свого життя ми повинні поставити наживання благодаті Святого Духа, і що найкраще цю благодать черпати молитвою.

Прес-служба депутата облради, директора ТОВ «Золотий Колос» Надії Іванової

Оставить комментарий