Поліцейські у Коблевому не відпочивали, а «виловлювали» нелегалів

Під час відпрацювання у рамках загальнодержавної профілактичної операції «Мігрант», яка розпочалася з 1 серпня, працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Головного управління Національної поліції в Миколаївській області спільно з оперативним підрозділом Державної прикордонної служби та Державною міграційною службою в Миколаївській області викрили факти перебування іноземних громадян, які порушили правила перебування в Україні.

Так, 3 серпня у Березанському районі на чорноморському узбережжі села Коблеве правоохоронці виявили десятьох громадян Узбекистану, Сенегалу, Грузії, Кенії, Азербайджану та Вірменії, які працювали у рекреаційній зоні кухарями у кафе, продавцями на базарі та надавали перукарські послуги, не маючи на це спеціальних дозволів. З пояснень іноземців, до курортної зони усі вони приїхали, аби заробити грошей.

«За працевлаштування без відповідного на те дозволу до адміністративної відповідальності притягнуто десятьох іноземних громадян та складено протоколи за ст. 203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України». Також за ст. 204 КУпАП «Порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів» до відповідальності притягнуто і роботодавця», – повідомляє начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУНП Дмитро Кіт.

Поліцейськими направлено подання до Державної міграційної служби в Миколаївській області про скорочення строків перебування в Україні зазначеним іноземцям, інформує Відділ комунікації поліції Миколаївської області.

Оставить комментарий