Триває дитяча оздоровча кампанія

2 серпня 91 дитину з числа дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, відправлено на оздоровлення у дитячий оздоровчий табір «Динамо», який знаходиться у зоні відпочинку м. Очаків. Діти перебуватимуть в закладі 21 день, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

4 серпня до Миколаївщини прибули на відпочинок 11 дітей з Донецької області. Дітей прийняв на безоплатній основі дитячий оздоровчий табір «Маяк» у рамках соціального партнерства. Протягом відпочинку діти отримають повний комплекс послуг культурно-розважального характеру, вони забезпечені п’ятиразовим харчуванням. Окрім того, закладом внесено зміни до плану виховної роботи, проведено фестиваль з нагоди зустрічі дітей – мешканців Донецької області.

За кошти обласного бюджету цього року в дитячих таборах оздоровлено: в таборі «Маяк» (с. Рибаківка) – 341 дитина, в таборі «Динамо» (м. Очаків) – 251 дитина.

Загалом цьогоріч в області на організацію оздоровлення та відпочинку дітей виділено понад 31 млн. грн., з яких: кошти обласного бюджету – 16 млн. грн., кошти районних бюджетів та міст області – 15,4 млн. грн.

Добавить комментарий