«AGROPORT‑2018» стартував у Херсоні

Один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі AGROPORT‑2018 стартував у трьох містах України, зокрема, у Херсоні.

З 2016 захід об’єднав фермерів країни і проводиться в форматі Захід-Схід. Форум є комплексним і складається з виставки сучасної сільськогосподарської техніки, технологій для фермерства. Окрім того, презентовані серії семінарів, круглих столів та зустрічей бізнесу. До участі приєдналася директор ТОВ «Золотий Колос», депутат Миколаївської обласної ради Надія Іванова.

Надія Іванова.

Цього року форум проходив на території аеропорту «Херсон», у форумі беруть участь понад 60 учасників (найбільша кількість), понад 3000 кв. м задіяно для виставок. Також організатори обіцяють цікаві локації і конференції, розважальні заходи із залученням «богатирів» і особисто Василя Вірастюка та навіть барбекю-фестиваль.

Особлива увага під час форуму приділялась проблемам адаптації сільського господарства до умов зміни клімату: підвищення продуктивності в умовах змін та перехід на безпечні і точні технології.

Микола КРУТИХ

Оставить комментарий