Паломники запрошуються у поїздку до Києва на 1030-ліття Хрещення Руси-України

Собор Касперівської ікони Божої Матері запрошує паломників у поїздку до Києва на 1030-ліття Хрещення Руси-України. Про це повідомив протоієрей Роман (Дідора).

З Кафедрального собору Касперівської ікони Божої Матері по вулиці Садова, 1227 липня о 22.30 відправлятиметься автобус до Києва. Запрошуються усі бажаючі. Поїздка безкоштовна. Всіх паломників просять попередньо зареєструватися в Кафедральному соборі Касперівської ікони Божої Матері. Тел. 36-13-68

Урочисте велике Богослужіння починається в Києві 27 липня у Володимирському соборі, о 17 годині.

Напередодні, у суботу, 28 липня о 10 годині ранку починається Божественна Літургія, після якої миряни всі разом хресним ходом вирушають від Володимирського собору попри Софію Київську, Михайлівську площу до Володимирської гірки, де відбудеться святковий молебень. Буде брати участь у хресному ході, наскільки мені відомо, і Президент.

Група з Миколаєва відправиться з Києва приблизно після обіду в годині 16-18, не пізніше. Ввечері планується прибуття до міста.

Для тих, хто не потрапить на хресний хід до Києва, святкуванняХрещення Руси-України можна приходити в Собор Касперівської ікони Божої Матері, де буде Богослужіння, потім молебень до князя Володимира – молитва за об’єднання Української Православної Церкви, за примирення.

– Хрещення Русі вплинуло на всі сфери діяльності, внесло свої позитивні зміни і в сімейний побут, і в розвиток архітектури, живопису, освіти, на міжнародному рівні Київська Русь увійшла в родину інших християнських держав. Ми, як і наші предки, повинні із вдячністю і глибокою повагою поставитись до цього дару – нашої православної віри, яку ми отримали у спадок, – зазначив протоієрей Роман (Дідора).

Добавить комментарий