Ляшко: «Банкрут ЧСЗ – це і є звіт уряду»

Сумно, боляче і соромно: колишній флагман українського суднобудування  – Чорноморський суднобудівний завод – у судовому порядку визнано банкрутом. Відкрито ліквідаційну процедуру. Три роки  санації підприємства реальних результатів так і не дали.

Лідер парламентської фракції Радикальної партії Олег Ляшко жорстко розкритикував діяльність уряду відносно політики, яка призводить до банкрутства підприємств, що колись забезпечували роботою тисячі людей.

Політик, коментуючи формальні звіти Кабінету Міністрів, не обійшов увагою й проблемний суднобудівний завод на Миколаївщині. «Найкращий звіт уряду показує, чи є в українців стабільні доходи, робота і можливість годувати дітей. Натомість Чорноморський суднобудівний завод, на якому працювали десятки й десятки тисяч людей, визнано банкрутом, – наголосив лідер Радикальної партії Олег Ляшко. – Ось реальна ситуація в економіці і реальний звіт уряду».

Олег Ляшко переконаний: нинішня влада неправильно розставляє пріоритети. «У пріоритетах Порошенка – закон про банкрутство, приватизацію, продаж земель. А пріоритет має бути іншим: закони про відновлення економіки і українських підприємств, про повернення українців додому, про створення робочих місць, про підвищення зарплат. У влади пріоритети – розпродати, роздати, розбазарити, підняти пенсійний вік і продати землю», – підкреслив народний депутат.

Олег Валерійович розповів про власні принципи, що, на його думку, дозволять зробити кращим життя українців. «У мене пріоритет – розвиток країни, підвищення доходів українців, робочі місця для українців. Тому нехай люди вибирають, чиї пріоритети їм більше підходять: Ляшка – на відновлення економіки і підвищення доходів людей чи владні – на дерибан країни!» – зазначив Ляшко.

Добавить комментарий