Каравелівська школа: ремонт не за горами

Капітальний ремонт Каравелівської ЗОШ, яка з 2017 року має офіційний статус аварійної, скоріш за все розпочнеться вже за кілька місяців. За відповідне рішення про співфінансування відновлювальних робіт проголосували депутати Каравелівської сільської та Вітовської районної рад під час засідань сесій.

Нагадаємо, що в несучих стінах навчального закладу утворилися тріщини. Декілька років до цього косметичними ремонтами батькам вдавалося підтримувати приміщення школи у задовільному стані. Проте, коли фундамент просів ще сильніше, старшим школярам довелося продовжувати своє навчання у Мішково-Погорілівській школі, а учням початкових класів – у місцевому садочку в дві зміни. Завдяки начальнику районного відділу освіти, молоді та спорту Роману Крайніку, під постійним контролем та за всебічною допомогою депутата облради, директора ТОВ «Золотий Колос» Надії Іванової, вдалося у стислі строки підготувати та затвердити всю проектно-технічну документацію. Справа за малим – знайти кошти на фінансування відновлення школи. Під час засідання сесії Каравелівської сільради, яка відбулась 5 липня, голова райради Ігор Матвєєв звернувся із проханням про субвенцію до районного бюджету в борг. Тому що проводити тендер без всієї суми вартості проекту на рахунках згідно з чинним законодавством заборонено.

Загальна сума капітального ремонту, відповідно до кошторису, сягає 2 млн. гривень. До грудня на рахунки сільради повернуть 900 тисяч грн., які вони сьогодні позичили колегам з району. Окрім цього, каравелівські депутати виділили ще 700 тисяч гривень коштів з бюджету на цю справу на безповоротній основі. І ще – 500 тисяч субвенції в рамках щорічного обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Тож вже за декілька місяців має розпочатися капітальний ремонт Каравелівської загальноосвітньої школи.

Денис ІВАНОВ

Добавить комментарий