У Тернівці пройшов фестиваль «Етнічна спадщина»

Болгари, роми, українці, білоруси, вірмени, азербайджанці вже вдруге зустрілися на обласному міжетнічному фольклорному фестивалі «Етнічна спадщина» у мікрорайоні Тернівка.

Чотири роки тому БКПЦ «Терновка» був започаткований болгарський аналог свята Івана Купала – «Еньов день». Тоді дійство показало свою актуальність та затребуваність, тому що сама форма дозвілля у вигляді народних гулянь – це не тільки змога відпочити, але й поринути у традиції народів. А у минулому році фестиваль трансформувався у міжетнічний. І вже другий рік зустрічає гостей обласний міжетнічний фольклорний фестиваль «Етнічна спадщина»

Гарно спланований захід підготовлений директором Тернівського БК Юлією Любецькою, головою болгарського культурно-просвітницького центру «Търновка» Анатолієм Волчо та директором Тернівської бібліотеки-філії № 16 Марією Глібовою, за підтримкою управління культури, національностей та релігій ОДА.

Не останню роль відіграла депутат облради директор ТОВ «Золотий Колос» Надія Іванова, бо саме завдяки їй була надана сцена, освітлення та звукова апаратура, трактори ТОВ «Золотий Колос» підготували майданчик, викосили траву, були завезені палатки, солома та лави для відпочинку гостей.

Сотні жителів Тернівки та гостей спостерігали за демонстрацією традицій та звичаїв народів, які проживають на багатонаціональній Миколаївщині. Феєричним був майстер-клас з народного танцю-хороводу «Хоро».

Слід відзначити, що у зв’язку з проведенням фестивалю маршрутки з Тернівки продовжили свій графік роботи.

Закінчився захід дискотекою та фаєр-шоу.

Денис ІВАНОВ

Добавить комментарий