«Готова до побудови ефективної структури»: у Миколаєві відкрили громадську приймальню Радикальної партії Олега Ляшка

7 червня відбулося відкриття громадської приймальні Радикальної партії Олега Ляшка Миколаївської області за адресою Велика Морська, 23.

На відкритті були присутні працівники обласної громадської приймальні, керівники районних організацій партії, а також депутати місцевих рад. Під час зустрічі керівник Миколаївської обласної організації РПЛ Ігор Ніколаєнко поділився планами щодо подальшої роботи і першочергових завдань, які ставить перед собою, командою обласної організації та всіх районних осередків.

«На сьогоднішній день сформована команда обласної організації – це люди, які мають не тільки значний досвід роботи в державних установах та на підприємствах, але й проявляють активну життєву позицію. З цією командою ми вже розпочали системну роботу в районах, об’єднаних територіальних громадах по всій області, і ми будемо продовжувати працювати до тих пір, поки ідеї Радикальної партії Олега Ляшка по реальному відродженню нашої країни не будуть донесені до кожного жителя Миколаївщини», – зазначив Ігор Ніколаєнко.

Під час наради з партійцями було порушено ряд питань відносно останніх результатів роботи фракції в парламенті. Зокрема обговорювалося підписання Президентом у Миколаєві законопроекту Олега Ляшка про внесення змін до Митного кодексу, який сприятиме розвитку вітчизняного суднобудування, судноремонтної галузі і зростанню її конкурентоспроможності.

Таке рішення дозволить встановити обґрунтований термін переробки товарів, що імпортуються підприємствами суднобудівної галузі для будівництва, ремонту та модернізації суден. Так, термін переробки збільшується з 365 до 730 днів, що дасть можливість з урахуванням циклу виробництва забезпечити належні умови для суднобудування.

Ігор Ніколаєнко поділився своїм досвідом роботи на Миколаївському суднобудівному заводі, коли через відсутність державної підтримки підприємство стало збитковим, а люди залишилися без зарплат.

«Тема суднобудування для мене дуже близька, і робота з Радикальною партією Олега Ляшка, для якої ці питання мають стратегічне значення, дозволяє розвивати цей напрям у подальшому. Впевнений, що прийняті на сьогоднішній день зміни мають стратегічне значення для розвитку нашої області і це дозволить повернути Миколаєву статус міста корабелів», – підкреслив Ніколаєнко.

Микола Крутих

Добавить комментарий