На призи заслуженого тренера України

У м. Снігурівці на базі спортивної школи відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо, присвячений Дню народження заслуженого тренера України Сергія Григоровича Зіньковського.

Проведення цих змагань з дзюдо щороку у березні є доброю традицією. І все ж черговий турнір, що відбувся у Снігурівці, вразив кількістю учасників – 280 спорт- сменів (19 команд), а представляли вони спортивні клуби Миколаївської, Херсонської, Одеської, Харківської, Дніпропет- ровської, Запорізької, Кіровоградської областей та збірної команди Молдови.

На церемонії відкриття всеукраїнського турніру з дзюдо зі словами привітання виступили перший заступник голови обласної ради І. В. Кухта, представники місцевої влади, директор ДЮСШ, заслужений тренер України, почесний громадянин міста Снігурівки С. Г. Зіньковський.

У підсумку команда ДЮСШ м. Снігурівки виборола перше загальнокомандне місце. Другими у командному заліку стали спортсмени з Миколаєва, третіми – спортсмени збірної Молдови та міста Херсона. Серед дівчат свою перевагу також довела команда господарів, на другій сходинці – гості з Молдови, третє місце посіла команда із Запоріжжя.

Серед снігурівчан чемпіонами змагань у своїх вікових і вагових категоріях стали В. Левицька, М. Семенова, П. Нікуліна, Д. Чігарських, Н. Лемак, М. Сергеюк, К. Семенова, І. Мазурова, Н. Зіньковський, В. Левицький, С. Новосад, Б. Шульц, М. Пархоменко, Максим Сергеюк, Д. Гаврилюк.

Призерів змагань нагороджено грамотами та медалями, а володарі золотих нагород отримали кубки. Нікіта Зіньковський та Ірина Петрончак  (м. Снігурівка) отримали кубок за кращу техніку дзюдо серед юнаків та дівчат відповідно. За волю до перемоги відзначений ще один снігурівчанин – Богдан Лопатньов.

Фінансову підтримку у проведенні турніру надав Снігурівський спортивний клуб бойових мистецтв.

 Тетяна ЗАСЄЧЕНКО, методист ДЮСШ

Добавить комментарий