Партія «Відродження» внесла законопроект щодо підтримки вітчизняної промисловості до парламенту

sj6rfigv6dpy5pnehy7ruqtfiqa57bsmНардепи з групи «Партія «Відродження» внесли до парламенту законопроект про підтримку вітчизняної промисловості, який раніше отримав схвальні оцінки бізнесу.

Проект закону № 8145 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку вітчизняної промисловості» зареєстрований у Верховній Раді в п’ятницю, 16 березня.

Як зазначив співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар, законопроект був розроблений спільно з представниками промисловості, а в його тексті враховані пропозиції бізнесу.

Народний депутат додав, що основна мета законодавчої ініціативи – створити стимули для розвитку вітчизняних промислових підприємств.

«Упродовж останніх трьох-чотирьох років наші західні радники завели країну в процес глибинної та деструктивної деіндустріалізації. Через збільшення вартості енергоносіїв ми фактично втрачаємо свою промисловість, бо вона стає неконкурентоздатною. Ми поступово перетворюємося на аграрно-сировинний придаток Європи. За рахунок трудової міграції з України такі європейські країни, як Польща, Болгарія, Румунія, Угорщина, вирішують свої проблеми нестачі кваліфікованого персоналу. Тоді як українська промисловість занепадає», – підкреслив Віктор Бондар.

Він також закликав народних депутатів з усіх парламентських фракцій та груп долучитися до роботи над законопроектом.

«Нині на порядку денному парламенту має стояти відродження вітчизняної промисловості, створення нових робочих місць. Ми маємо чітке бачення того, як допомогти українській промисловості вийти з кризи. Це можливо зробити в разі підтримки парламентом нашого законопроекту. І ми звертаємось до народних депутатів з усіх фракцій та груп із пропозицією якнайшвидше його розглянути та підтримати», – наголосив політик.

Співавторами законопроекту № 8145 стали народні депутати групи «Партія Відродження» Віктор Бондар, Віталій Хомутиннік, Василь Гуляєв, Віктор Остапчук, Євгеній Гєллєр, Андрій Шипко, Геннадій Бобов, Олександр Біловол, Антон Яценко.

Як повідомлялося, 5 березня Партія «Відродження» та УСПП обговорили проект закону про підтримку вітчизняної промисловості і внесли до нього поправки й пропозиції представників бізнесу.

Прес-служба партії «Відродження»

Добавить комментарий